Twój login

Realizacje

‘73 Milla Baltica Robyg

Pakiet Gold Plus w budżecie 150 tyś. Tu mogliśmy zaszaleć. Dlatego prezentujemy meble pod wymiar w kuchni, łazience, przedpokoju i sypialni czyli w całym mieszkaniu. Dzięki temu domownicy mieszkania na Słonecznej Morenie mogą być pewni, że mają wyjątkowe wnetrze. Do tego część sprzetu AGD marki Beko, drzwi DRE oraz oświetlenie z mojelampy.com. 

O stylu

Minimal Helsinki to styl, który coraz częściej jest wybierany przez klientów. Charakteryzuje się w szczególności bardzo prostymi formami oraz jasnymi kolorami. Wszystkie rzeczy są proste, zakryte i niewidoczne, jest mało dodatków i innych elementów. Szafy i meble (kuchenne, wolnostojące) są proste - bezuchwytowe i bez dodatkowych elementów ozdobnych. Proste formy dotyczą także oświetlenia.

W łazience królują proste wielkoformatowe płytki w jasnych kolorach. Drzwi w stylu Minimal Helsinki występują w beżach i jasnych kolorach bez dodatkowych ozdób i frezów. Mimo swojej prostoty jest to styl bardzo elegancki i bogaty – w stylu tym stawiamy na wysokiej jakości materiały. Drewno występuje w kolorach: jesion, olcha, bez połysku. W łazience głównie prysznic z bateriami podtynkowymi. Całość sprawia wrażenie bardzo estetycznego i drogiego wnętrza.

Zamów styl Minimal Helsinki