Twój login

Realizacje

‘86 Audiopolis Ekolan

Warunek klientki - mieszkanie nie może być nudne. I nie jest. Życia dodają kwieciste wzory. W jednym z pomieszczeń, mianowicie w gabinecie, który ma za zadanie motywować do pracy zastosowaliśmy fototapetę - "Dmuchawce na wietrze". W salonie został użyty kamień elewacyjny Roma, który idealnie współgra z podłogami Quick Step Classic. Klientka zadowolona - więc my też ! :-)

O stylu

Modern Barcelona to styl bogaty w dekoracje i kolor. Nowoczesny pełen kanciastych i ostrych form. Króluje to kolor i dodatki – morski, czerwień, żółty ale także biel. W zakresie pomieszczeń drzwi są w nowoczesnych formach z szybami, w kolorach drewna lub białe.

Łazienka to ciekawe formy wanien i parawanów oraz kanciaste umywalki i toalety. Dodatkowo płytki maja wiele kolorowych, ciekawych decorów w postaci obrazów ściennych i listw szklanych. W pomieszczeniach tapety i fototapety, panele 3d. Podłogi występują głównie w szarościach w towarzystwie ścian w intensywnych kolorach, ale też można spotkać dąb czy jesion bielony.

Zamów styl Modern Barcelona