Twój login

Proponujemy w zakresie naszej oferty kompleksowe
usługi dodatkowe.

Nasze usługi

Dzięki nam nie musisz być ekspertem w dziedzinie nieruchomości, logistyki, budżetowania czy aranżacji wnętrz. Za naszego klienta zajmujemy się absolutnie wszystkim!

Wszystko to i jeszcze więcej w jednej cenie pakietu z dwuletnią gwarancją na wykonane prace.

Usługi

Wykańczanie wnętrz

Przygotowanie projektu aranżacji wnętrza, zakup dobrej jakości materiałów budowlanych, wybór najlepszych mebli, a do tego przeprowadzenie wszystkich prac wykończeniowych - dzięki naszej kompleksowej ofercie można cieszyć się mieszkaniem swoich marzeń, płacąc za jedną tylko usługę, która zakończona zostaje wystawieniem aż 2-letniej gwarancji.

Mieszkanie pod klucz

Zakup nowego mieszkania z rynku pierwotnego to z pewnością powód do ogromnej radości, ale jednocześnie i początek prac związanych z wykończeniem, zaaranżowaniem nowej przestrzeni i dopasowaniem jej do własnego gustu. Z pomocą naszej firmy Interiors Poland będzie to nie tylko proste, ale i tanie, przy możliwości uzyskania aż 2-letniej gwarancji na zrealizowane usługi.

Pakiety wykończeniowe

Kompleksowe wyremontowanie mieszkania lub też urządzenie go bezpośrednio po zakupie, to ogromne wyzwanie logistyczne i przede wszystkim niepewność, czy wybrane do realizacji zadania firmy są na pewno rzetelne i odpowiednio przeprowadzą wszystkie prace.

Projektowanie wnętrz

Choć wiele osób bardzo ciężko dzisiaj pracuje, spędzając mnóstwo godzin w miejscu swojej pracy, to jednak zdecydowaną większość swojego życia przebywamy w domu. Niezwykle ważne jest więc to, aby mieszkanie stanowiło taką prawdziwą oazę spokoju, miejsce, w którym komfortowo wypoczniemy i które usunie wszelkie bariery, gwarantując funkcjonalność i najwyższy możliwy poziom wygody korzystania z jego przestrzeni.

Rynek wtórny/ remonty

Kompleksowe remonty mieszkań i domów z rynku wtórnego również u nas. Nie czekaj - sprawdź ile będzie cię to kosztować.

TAKE AWAY BOX

Dzięki Take Away Box zakupisz najwyższej jakości materiały wraz z projektem, bez potrzeby odwiedzenia wielu sklepów.

Zabudowy kuchenne

Dbamy o każdy element w zakresie aranżacji wnętrz. Kuchnie i zabudowy to bardzo ważna część stanowiąca niekiedy podstawę aranżacji

Projekt aranżacji wnętrza

Tylko u nas kompleksowe i bardzo profesjonalne projekty wnętrz. Zajmujemy się wszystkim od A do Z dbając aby projekt odpowiadał oczekiwaniom klienta

Aranżacje ścian

Stawiając przysłowiową kropkę nad "i" uzupełniliśmy naszą ofertę o dodatki aranżacyjne. Teraz w pakietach można znaleźć dekoracje ścian, jak np. płyty z betonu architektonicznego, miękkie panele ścienne Fluffo, cegłę dekoracyjną, czy farbę strukturalną i tapety w najnowszych wzorach i kolorach.

Aranżacja pokoi dziecięcych

Piękne i funcjonlane aranżacje pokoi dziecięcych.W naszych realizacjach można znaleźć również wnętrza dla najmłodszych. Nasi projektanci przywiązują szczególną uwagę przy aranżacji pokoi dziecięcych, wykorzystując produkty powstałe z myślą właśnie o nich.

Oświetlenie - w tym jesteśmy specjalistami

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem mieszkania.W naszej ofercie znajdziecie państwo również pełen komplet oświetlenia. Współpracujemy się najlepszymi - a więc można u nas zamówić i kupić dedykowany zestaw oświetlenia pasujący do wnętrza i mieszkania. Naszym głównym partnerem jest firma Nowodvorski.

Zabudowy łazienkowe pod wymiar

Zabudowy łazienkowe to niezwykle ważny element mieszkania. Zazwyczaj w łazienkach jest mało miejsca i ciężko o umiejscowienie rzeczy, i przedmiotów, my wykonujemy zmyślne zabudowy - takie, które są praktyczne i wytrzymałe.

Zabudowy szaf

Zabudowy szaf, a więc przechowywanie jest niezmiernie ważne. To obszar, który powoduje, że nasze mieszkanie jest funkcjonale i ma klasę

AGD z montażem

AGD najlepszych marek w zasięgu ręki - specjalizujemy się w relizacji zabudów wraz z doborem i montażem AGD