Twój login

o nas

Interiors Poland to twój prywatny Concierge w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz pod klucz. W okresie dwóch lat mamy za sobą ponad 300 zakończonych i kompletnych inwestycji budowlanych wraz z projektami. Nasze bogate doświadczenie, współpraca z wysokiej klasy projektantami i ekipami wykonawczymi pozwala na najwyższą, jakość w jednej, rozsądniej cenie.

o nas

Aktualności CSR

Referencje

Adam M.

Cały projekt poprowadzony bez zarzutu - projektanci zajęli się wszystkim bardzo dobrze. Nie mam zastrzeżeń.

Adrian

Team Interiors Poland zajmował się moim nowym mieszkaniem, na który miałem pomysł od dłuższego czasu. Projekt czekał tylko na realizację. Całe szczęście wszystko się udało i naprawdę jestem zadowolony z efektu.

Adam i Karolina

Razem z narzeczoną zdecydowaliśmy się właśnie na Interiors Poland, bo znajoma nam ich polecała. Od razu było widać że jakościowo są lepsi od innych :) Wszystko zaplanowali dobrze i jesteśmy zadowoleni z tego, co dla nas wykonali.

Alicja

Mila współpraca i dobry standard wykonawczy. Projekt potrzebował więcej czasu niż planowano, ale wszystko dobrze wyszło.

Arek

Polecam! Mają sporo klientów i właśnie z polecenia trafiłem na pierwsze spotkanie. Teraz jesteśmy już po wykończeniu, mieszkanie takie jak chciałem - bajka!

Wojtek

Firma Interiors Poland to jak najbardziej firma warta polecenia. Wykonują aranżacje wnętrz na najwyższym poziomie, nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy :)

Stefcia

Mają specjalistów i kompleksowo zajmują się wykończeniem. Efekt finalny jest bardzo dobry. Z rozmów z szefem Interiors Poland wynika że firma jest solidna, bo widać po pierwsze kulturę osobistą zarówno szefa jak i poszczególnych pracowników.

Rawka

Dokładność, dotrzymywanie umowy, ceny, obsługa klienta- to z pewnością atuty Interiors Poland. Wad się jeszcze nie doszukałam, a jestem z natury czepliwa. Wnioskuję więc po tym, że to solidna i godna polecenia firma.

Monika

Team Interiors Poland odnowił moje mieszkanie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego, jak teraz wyglądają moje cztery kąty.

Maja

Firma Interiors Poland pomogła rozwinąć moje umiejętności. Możliwość rozwoju przy jednoczesnej możliwości zarobku to to czego szukałam.

Partnerzy produktowi