Twój login

Generalny
Wykonawca

Decydując się na nasze usługi stajesz się Inwestorem
a my twoim Generalnym Wykonawcą.

Czemu to takie ważne

W dzisiejszych czasach rynek budowlany jest jednym z bardziej trudnych branż na rynku. Realizacja własnego mieszkania z ograniczonym konkretnie zaplanowanym budżetem oraz w określonym czasie jest bardzo trudne i wymaga wyjątkowych umiejętności i czasu – który nie każdy a co więcej a ochotę a uczestnictwo i poświęcacie czasu a cały proces

W czasie realizacji wykończenia można spotkać się z wieloma problemami i my jesteśmy rozwiązaniem.

JAKIE ISTNIEJĄ ZAGROŻENIA I JAKIE SĄ ROZWIĄZANIA?

Branża budowlana / wykonawcy

Problem Rozwiązanie
Bardzo mało dobrych wykonawców, którzy w większości wyjechali granicę Posiadamy stały front ponad kilkunastu ekip wytrwale współpracujących z nami. Ekipy te podpisują z nami roczne kontrakty.
Rynek wykonawcy – bardzo często to wykonawca budowlany stawia warunki Cena w pakiecie jest stała, dodatkowo mamy stały cennik prac budowlanych, więc żadne podwyżki nie są możliwe po podpisaniu umowy.
Brak umiejętności kontroli nad wykonawcą i jakości jego pracy Mamy doświadczenie w prowadzeniu prac wykończeniowych. Nasi koordynatorzy budów zajmują się kontrolą ekip wykonawczych na co dzień.

Koszty i terminy

Problem Rozwiązanie
Odejścia z budów To my odpowiadamy w 100% za wykonawców. Z każdą ekipą podpisujemy kontrakt o współpracę, dzięki temu klient może czuć się bezpiecznie.
Kradzieże materiałów Całość towaru w Interiors Poland jest ubezpieczona. W razie kradzieży kupujemy towar od nowa na własny koszt.
Brak bezpieczeństwa terminów i środków finansowych klienta – to niestety częste sytuacje w branży Za opóźnienia wypłacamy wysokie kary tygodniowe dla klienta, pokrywając powstałych kosztów wynikających z indywidualnych sytuacji

Projekt / produkt

Problem Rozwiązanie
Brak gwarancji na realizacje projektu Mamy stałą pulę projektów, które planujemy i realizujemy.
Brak znajomości kosztów. Nieznajomość cen rynkowych za projekt, towary i usługi. Zakupy robimy w hurtowych ilościach, dzięki temu mamy wyjątkowe rabaty na produkty, sięgające nawet 45%. Nasza oferta jest skalkulowana w oparciu o bieżące najlepsze ceny rynkowe.
Brak znajomości ryunku wykończeniowego MY JESTEŚMY ROZWIĄZANIEM I MAMY TĄ WIEDZĘ!!

JAKIE ELEMENTY ZAWIERAJĄ SIĘ W KAŻDYM ZE STYLI WYKOŃCZENIA POD KLUCZ?


Nasze bogate doświadczenie, współpraca z wysokiej klasy projektantami i ekipami wykonawczymi pozwala na najwyższą, jakość w jednej, rozsądniej cenie.

W każdym stylu

 • Pomagamy w wyborze mieszkania.
 • Przygotowujemy kosztorys dla banku. 
 • Zajmujemy się zakupem wszystkich produktów, transportem oraz magazynowaniem.
 • Nadzorujemy pracę, montujemy produkty, meble i zabudowy.
 • Sprzątamy.
 • Każdy z naszych klientów otrzymuje dedykowanego projektanta, pracującego dla niego na wyłączność. Ten przygotowuje rysunki techniczne, wizualizacje i listę zakupową.
 • Przygotowujemy dokumentację dla dewelopera ze zmianami wraz z negocjacją cen, aż po zaprojektowanie wnętrza (wraz z umeblowaniem i zabudowami).
 • Wykonujemy całość prac wykończeniowych (w tym organizacja i koszt ekipy budowlanej, zakup chemii i zabezpieczenie mieszkania).

Wszystko to i jeszcze więcej w jednej cenie pakietu z dwuletnią gwarancją na wykonane prace.

Jak zamówić

 1. PIERWSZY KONTAKT
 2. PODPISANIE UMOWY
 3. SPOTKANIE Z PROJEKTANTEM
 4. WYBÓR PRODUKTÓW W NASZYM BIURZE
 5. WYBÓR PRODUKTÓW U NASZYCH DOSTAWCÓW
 6. ZAMKNIECIE PROJEKTU
 7. MAGAZYN, ROZPOCZECIE PRAC BUDOWLANYCH
 8. ODBIORY WEWNĘTRZNE
 9. SPRZĄTANIE
 10. ODBIÓR MIESZKANIA

GOTOWE MIESZKANIE W RĘKACH WŁAŚCICIELA

Zainteresowany?

Umów się na darmowe spotkanie
i poproś o login do konfiguratora produktów

Zacznij teraz